×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.
Archívy blogov
Kategórie blogov
Posledné komentáre
Bez komentára
Vyhľadávanie v blogoch

Triky a návody

Zverejnené dňa10 mesiace pred
Love0

Bojíte sa experimentovať a v móde sa necítite ako doma? Potom od nás určite prijmete pár trikov ako na to. V dnešnej dobe je už každý hipsterom a mnoho ľuďom sa páči práve takýto pohodlný, ležérny štýl obliekania. V podstate ste hipsterom aj vy. V jeden deň môže byť za slušného a na druhý deň sa môžete zmeniť na rebela.

 

Správna veľkosť

Nikdy, skutočne nikdy neposielajte druhých aby za vás nakupovali oblečenie. Len vy viete, v čom sa cítite najlepšie a čo vám sedí. Nekupujte si zbytočne veľkú veľkosť, ktorá vás zbytočne rozširuje.

 

Košele, ktorými určite zabodujete

Medzi ďalšie kúsky patria košele rôznych vzorov. Nemusíte sa báť experimentovať, ženám sa to páči. Je jedno, či siahnete po takej, kde budú samé palmy, kvetinky či zvieratá. Je to pohodlné a môžete tým vyjadriť svoju osobnosť.

 

Správne topánky sú kľúčom k ženskému srdcu

Podľa štatistík sú topánky prvou vecou, ktorú si ženy na vás všimnú. Práve kvôli tomu by ste mali investovať do poriadnych topánok. A nezabudnite, treba sa o nich aj starať, samé sa nevyčistia.

 

Motýliky (nielen na spoločenské akcie)

Ak sa vám zdá, že váš outfit je na prvý pohľad nudný, tak ho môžete oživiť práve motýlikom. Momentálne sú veľkým hitom drevené motýliky rôznych vzorov či nápisov. Každý muž by mal mať aspoň jeden. A čo sa týka spoločenských akcií, tak kľudne si ho zoberte, nespôsobíte tým žiadne faux pas.

 

Hodinky

Čo robí správneho muža? Predsa správne zvolené hodinky. Vôbec nemusia byť drahé, stačí, aby boli štýlové, najlepšie s koženým náramkom a nie príliš zdobeným ciferníkom.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na uloženie milovaných vecí.

Prihlásiť sa

Vytvorte si bezplatný účet na používanie wishlistov.

Prihlásiť sa