×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.
Archívy blogov
Kategórie blogov
Posledné komentáre
Bez komentára
Vyhľadávanie v blogoch

Zamyslenie k tričkám

Zverejnené dňa10 mesiace pred
Love0

pánske antracitové tričkoBez tričiek si už náš život ani nevieme predstaviť. Nosíme ho všade, každý jeden deň. Je jedno, či je dlhé a či krátke. Tričiek nie je nikdy dosť. Ženy to majú trochu jednoduchšie, keďže šaty či blúzky im dokonale sadnú a skvelo ladia k outfitom. Ale čo muži? Ak niekto povie „mužské oblečenie“, tak takmer všetky ženy si hneď vybavia obraz muža v rifliach a tričku. Samozrejme si myslia, že na tom nie je žiadna veda, no tričká treba tiež spravodlivo vyberať. Nie je to stále jednoduché.

Poznáme mnoho strihom, vzorov či motívov na tričkách, no každému mužovi sa hodí niečo iné. Niektorí majú v obľube jednofarebné tričká bez potlače, iní zas milujú tričká s nápismi, motívmi či tzv. fan tričká ich super hrdinov či obľúbených hier.

Tričká s potlačou sa odporúčame hlavne pre mužov, ktorí sú veľmi veselí a svojou náladou dokážu vyčarovať úsmev naozaj každému. Tričko je totiž obrazom ich duše. Ak ste si mysleli, že biele tričko je fádne a hodí sa ku všetkému, tak nemáte celkom pravdu. Ide totiž o zvyšok vášho outfitu. Ak chcete byť fádny a neviditeľný, tak vás biele tričko zachráni. No ak chcete vyniknúť, tak vyskúšajte nosiť biele tričko inak. Ak milujete 80. roky, tak vyskúšajte spojiť biele tričko s koženou čiernou bundou. K tomu voľné tmavomodré nohavice, ktoré sú zohnuté na konci a biele tenisky. Tento skvelý a hlavne jednoduchý outfit očarí nejednu ženu. Biele tričko je taktiež skvelou voľbou k čiernym skinny rifliam a hnedému dlhému kabátu. Ako doplnok vynikajúco slúžia okuliare či hodinky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na uloženie milovaných vecí.

Prihlásiť sa

Vytvorte si bezplatný účet na používanie wishlistov.

Prihlásiť sa