×
Kategórie blogov
Vyhľadávanie v blogoch
Posledné komentáre
Bez komentára

Kožené oblečenie

Nadišiel čas, kedy sme si museli vymeniť plavky za svetre, kabáty a nohavice. Prechod medzi letom a jeseňou je častokrát daždivý a chladný. Preto si musíme oblečenie vyberať tak, aby nám nebola zima, no zároveň, aby sme držali krok s módou.

Nadišiel čas, kedy sme si museli vymeniť plavky za svetre, kabáty a nohavice. Prechod medzi letom a jeseňou je častokrát daždivý a chladný. Preto si musíme oblečenie vyberať tak, aby nám nebola zima, no zároveň, aby sme držali krok s módou. Aké sú módne trendy tohtoročnej jesene?

Kožené oblečenie

Koža bola najväčším trendom minulej sezóny a inak tomu nebude ani tento rok. Je pravda, že koža sa môže javiť ako vždyzelený trend, ale v túto sezónu zašla oveľa ďalej ako bežné nohavice. Kožené kúsky čiernej, bordovej a hnedej sa nosia od hlavy až po päty. Hľadajte všestranné kúsky,ako napríklad nohavice, bundy, šaty a topánky - nielen, že ich môžete všelijako kombinovať, no vytvoríte s nimi skutočne svieži outfit.

Umelá kožušina

Neexistuje žiadny kúsok, vďaka ktorému sa budete cítiť tak luxusne, ako ten, ktorý zdobí umelá kožušina. Hľadajte kabáty, svetre a bundy, ktoré sú zdobené umelou kožušinou. Ponuka je široká, sú dostupné, štýlové a elegantné zároveň.

Tmavočervené zvádzanie

Farby padajúceho lístia sú populárne každú jeseň, napriek tomu teraz vstupujú do popredia atraktívne sýte odtiene červenej: bordová, čerešňovo červená. Vyžaruje z nich teplo a sebavedomie. Či už je to mäkký pletený sveter alebo priliehavá kožená bunda, stojí za to vyskúšať si pocit vínovej červenej farby.

Nekonečné línie

Ak sa chystáme počas jesene na formálnu udalosť, našimi priateľmi budú dlhé šaty s jednoduchým lemovaním. Dlhé rukávy, rolák, ale aj neobvyklý jemný strih v tvare písmena V sú trendom tejto sezóny. Žiadne riasenie, dokonca ani príliš veľké šperky, aby neodvádzali pozornosť od šiat a ich nositeľa.

Decentné, ale vzrušujúce

Na niekoľko sezón sa na móla vrátil francúzsky meštiansky štýl, pričom hlavnú úlohu pri prepašovaní kolekcie kostýmov späť do módy hrá dizajnérka HediSlimane. Pre tých, ktorí majú radi sofistikovaný vzhľad, môže byť návrat kostýmu príjemným prekvapením. Nájdeme rôzne dĺžky a štýly sukní: klasická sukňa s áčkovým strihom po kolená alebo ceruzková sukňa bude dobrou voľbou do každej práce.

Menu