×
Kategórie blogov
Vyhľadávanie v blogoch
Posledné komentáre
Bez komentára

Mení sa ročné obdobie, zmeňte svoj šatník!

Koniec zimy je mnohokrát pomalý a teploty sa menia iba minimálne. Mikiny sú teda vhodným riešením, ako tento problém vyriešiť. Práve táto časť pánskeho oblečenia je tou najmodernejšou a ponúka najširšie dizajnové možnosti. Zo súčasného výberu najrôznejších štýlov, farieb, motívov či modelov si vyberie naozaj každý muž!

Zmena ročného obdobia so sebou neprináša iba zmenu počasia, teplôt či nálady. Striedanie ročných období, to je nevyhnutne aj aktualizácia šatníku a výmena oblečenia. A práve pri nástupe jari je táto zmena citeľná, a preto je potrebné sa na ňu dôkladne pripraviť. Vonku sa otepľuje a každého muža láka zhodiť teplé nohavice, obmedzujúce bundy a teplé mikiny. Zmeňte svoj štýl a vstúpte do jari ako nový, svieži človek!

Pánska šedá mikinaPánska biela mikinaPánska čierna mikina

Koniec zimy je mnohokrát pomalý a teploty sa menia iba minimálne. Mikiny sú teda vhodným riešením, ako tento problém vyriešiť. Práve táto časť pánskeho oblečenia je tou najmodernejšou a ponúka najširšie dizajnové možnosti. Zo súčasného výberu najrôznejších štýlov, farieb, motívov či modelov si vyberie naozaj každý muž! V prípade teplejšieho počasia, ale aj ako základ pod mikinu či jarnú bundu, je tričko skvelou a pohodlnou voľbou! Tento druh oblečenia snáď patrí k najobľúbenejším, a to nielen u mužov. Inteligentne navrhnuté tričko má schopnosť definovať charakter a štýl toho, kto ho nosí. Teplo je vhodnou príležitosťou vytiahnuť na svetlo aj polokošele, ktoré sú elegantným, no nenúteným doplnkom módy každého muža!

Aj keď práve prechod medzi jarou a zimou nie je príliš vhodný na kraťasy – ktoré nastupujú až neskôr- tepláky sú na toto obdobie priam ideálne. Mužovi poskytujú pohodlie a voľnosť, no zároveň chránia pred vetrom či chladom. Tepláky sú veľmi obľúbenou a trendovou súčasťou pánskeho šatníka. Spolu so živo pôsobiacou mikinou či tričkom dokážu priam divy. Výkyvy počasia hravo zvládnete použitím jarnej bundy, prípadne vesty. Tieto nie sú tak obmedzujúce, ako ich zimné varianty. Pôsobia nenútene a svoju funkciu si napriek originálnemu prevedeniu zachovajú.

Nezľaknite sa jari a vykročte do nej cieľavedome s oblečením od www.kokain.sk!

Zanechať komentár
Zanechať odpoveď
Ak chcete pridať komentár, prihláste sa.

Menu