×
Kategórie blogov
Vyhľadávanie v blogoch
Posledné komentáre
Bez komentára

Oblečte sa a upútajte ženy!

Keď sa prvýkrát stretnete so ženou, vo väčšine prípadov ste oblečený. Práve oblečenie pôsobí na ženy ako niečo výnimočné, aj keď muži ho mnohokrát prechádzajú s nepovšimnutím. Prvé, čo si na vás druhý človek všimne, je to, čo na sebe máte. Podľa toho hodnotíme toho druhého.

Keď sa prvýkrát stretnete so ženou, vo väčšine prípadov ste oblečený. Práve oblečenie pôsobí na ženy ako niečo výnimočné, aj keď muži ho mnohokrát prechádzajú s nepovšimnutím. Prvé, čo si na vás druhý človek všimne, je to, čo na sebe máte. Podľa toho hodnotíme toho druhého. Naučte sa využívať aj túto vašu súčasť a ohúrte tak ženy už pri prvom pohľade!

Povedzme si pravdu – ak máte na sebe špinavú košeľu, roztrhané nohavice a dve rozdielne ponožky, príliš veľa žien tým nezaujmete. Ženy oblečenie hodnotia nielen medzi ostatnými ženami, ale aj u mužov. Dajte im teda najavo, že viete, čo chcete a máte svoj vlastný štýl. Investícia do estetického oblečenia sa vám zaiste vráti!

Rôzne ženy majú rady rôzne štýly. Niektoré zaujme skôr elegantný pán – oblek, košeľa s kravatou a lesklé topánky. Určite nezabúdajte, že flexibilita vášho šatníku je mnohokrát výhrou. Preto je veľmi rozumné mať v ňom aj takéto elegantné kúsky oblečenia. Okrem nich by ste tam mali mať aj športové oblečenie. Nie také, ktoré nosíte na príklad do posilňovne, ale napríklad štýlové tepláky či sviežu mikinu, ktorá zaujme hneď na prvý pohľad. Vezmite svoju kreativitu do rúk a vytvoríte niečo, o čom ste ani nesnívali!

Nič nepokazíte ani jemným svetríkom či polokošeľou a ich rozumné skombinovanie vám vytvorí esteticky pôsobiaci outfit, ktorý sa bude páčiť. Originálne oblečenie z vás urobí ambiciózne pôsobiaceho pána, ktorý má svoj pevný charakter. Zvoľte sebavedomé postavenie, chôdzu a ženy vám budú padať pod nohy!

Príťažlivo oblečený muž dáva ženám najavo, že je samostatný, sebavedomý a má svoj vlastný, charakteristický štýl. A toto ženy priam žerú! Venujte teda čas starostlivému výberu oblečenia do vášho šatníku a uvidíte zmenu v pohľadoch žien!

Menu