×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.
Archívy blogov
Kategórie blogov
Posledné komentáre
Bez komentára
Vyhľadávanie v blogoch

Aký je váš štýl obliekania?

Zverejnené dňa10 mesiace pred
Love0

Sto ľudí, sto chutí. Toto známe porekadlo platí snáď vo všetkých odvetviach a v móde takisto. Každý človek má svoj jedinečný štýl, vkus, ktorý sa mu páči a ktorý sa časom stáva jednou z jeho charakteristík. Niekomu sa váš zmysel pre módu páči, niekto k nemu môže mať kritický postoj. Dôležité je však obliekať sa tak, aby ste boli spokojný vy!

Vy nosíte svoje oblečenie, a tak je dôležité to, ako sa v ňom cítite práve vy. Mnoho outfitov sa však riadi módnymi trendmi, a to je v poriadku. Je úplne normálne, že ak je momentálne moderný elegantný svetrík, páčiť sa bude veľkému počtu ľudí. Ak bažíte po všetkých módnych novinkách a orientujete sa v tom, čo dnes fičí, je to pre vás len dobré. Orientácia v móde a štýloch je vždy výhodou, najmä čo sa týka tvorenia vlastnej, charakterizujúcej podoby.

Niekomu sa však môže páčiť takzvaný „underground“ štýl, ktorý nie je vo svete módy až tak viditeľný. A aj to je v poriadku. Ak má človek rád nostalgiu a kúsky, ktoré boli moderné v minulom storočí, určite ho neodsudzujte. Oveľa dôležitejšie je mať svoj osobitý vzhľad ako to, aby sme šli s prúdom.

A ako sa najradšej obliekate vy? Predstavte nám svoj štýl, svoj vkus a prezraďte, ktoré kúsky z vášho šatníka máte najradšej?

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na uloženie milovaných vecí.

Prihlásiť sa

Vytvorte si bezplatný účet na používanie wishlistov.

Prihlásiť sa